Gratis cadeau bij de aanschaf van een Big Green Egg

Bij aankoop van een Big Green Egg krijg je een gratis starterspakket of een workshop.

Beschrijving

BURGERS & BBQ BITES BOEK

Het nieuwste BBQ-boek van Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness.

Back to the USA we go! In Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte BBQ werk, en wil je something hot & fast. En waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA?

In dit BBQ-avontuur neemt Jord je mee van de deli’s van New York tot aan de taco trucks in LA: op zoek naar a full serving of Smokey Goodness flavour maar voor half the time. Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco’s of spicy BBQ snacks-on- a-stick. We want it all, and we want it now!

Alle modellen op een rij

Om snel de verschillen te kunnen zien. Kom je er toch niet uit? Neem dan contact op met ons.

Mini

Aantal personen: 3
Oppervlak: Ø 25cm
Gewicht: 17kg
Vanaf: €569,-

Mini-Max

Aantal personen: 4
Diameter: Ø 33cm
Gewicht: 35kg
Vanaf: €919,-

Small

Aantal personen: 4
Diameter: Ø 33cm
Gewicht: 36kg
Vanaf: €850,-

Medium

Aantal personen: 6
Diameter: Ø 40cm
Gewicht: 51kg
Vanaf: €1120,-

Large

Aantal personen: 10
Diameter: Ø 46cm
Gewicht: 73kg
Vanaf: €1480,-

XL

Aantal personen: 10
Oppervlak: Ø 61cm
Gewicht: 99kg
Vanaf: €2160,-

2XL

Aantal personen: 15
Oppervlak: Ø 73cm
Gewicht: 170kg
Vanaf: €3320,-